Bublifuk s úsměvem 70 ml
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Dáš si závod s kamarády o největší bublinu? Se stylovým bublifukem s motivem smajlíka to bude zábava! Objem: 70 ml Velikost: 29 cm Doporučený věk: od 3 let Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce. V ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Dáš si závod s kamarády o největší bublinu? Se stylovým bublifukem s motivem smajlíka to bude zábava! Objem: 70 ml Velikost: 29 cm Doporučený věk: od 3 let Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce. V případě, že Vámi vybraná varianta nebude skladem, zašleme aktuálně dostupnou.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005015 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
