Produkt byl přidán do oblíbených
Bontempi Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením 12,5x12,5x18 cm
Bontempi Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB podsvícením Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením Funkce rádia Aktivační tlačítko pro světelné efekty USB zásuvka pro flash disk Slot pro micro SD kartu (TF) Zásuvka pro externí zdroj hudby (MP3 přehrávač, smartphone atd.) - kabel je ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bontempi Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB podsvícením
Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením
- Funkce rádia
- Aktivační tlačítko pro světelné efekty
- USB zásuvka pro flash disk
- Slot pro micro SD kartu (TF)
- Zásuvka pro externí zdroj hudby (MP3 přehrávač, smartphone atd.) - kabel je součástí balení
- USB Type-C zásuvka na nabíjení integrované lithium-iontové baterie (nabíjecí kabel je součástí balení)
- Rozměry: 125x125x180 mm
Poslouchání hudby/audia:
- z USB flash disku (není součástí balení);
- z micro SD karty (není součástí balení);
- ze smartphonu, tabletu, počítače/notebooku atd. (včetně připojovacího kabelu); / přes bezdrátové připojení (Bontempi491010)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W061247 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Integrovaná lithiová baterie, USB-C nabíjecí kabel součástí balení |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
