Bluey pokladna s efekty 18 cm
Kód produktu: W051321
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Bluey pokladna s efekty. Velikost 18 cm. Baterie 1xAA součástí. Peníze a platební karta součástí. Vydává zvukové efekty.
Podobné produkty
Popis produktu
Bluey pokladna s efekty.
Velikost 18 cm.
Baterie 1xAA součástí. Peníze a platební karta součástí. Vydává zvukové efekty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051321 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1xAA, součástí balení |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
