Bitva dinosaurů 39x17,5x13 cm
Tak teď přichází pořádná zábava! Čeká tě parádní bitva s dinosaury! Koho vyzveš na souboj predátorů? Vítěz může být jen jeden! Cílem souboje je zasáhnout soupeře do hrudi nebo hlavy! Co se po zásahu stane? Dinosaurovi vyskočí hlava z těla! ovládání pomocí manuálních joysticků: levý - naklánění dopředu či dozadu, pravý - levý či pravý hák ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Tak teď přichází pořádná zábava! Čeká tě parádní bitva s dinosaury! Koho vyzveš na souboj predátorů? Vítěz může být jen jeden! Cílem souboje je zasáhnout soupeře do hrudi nebo hlavy! Co se po zásahu stane? Dinosaurovi vyskočí hlava z těla!
- ovládání pomocí manuálních joysticků: levý - naklánění dopředu či dozadu, pravý - levý či pravý hák
- dinosaurovi po zásahu vyskočí hlava z těla, zůstává však s tělem spojena drátkem
Rozměry: 39 x 17,5 x 13 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029189 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 45.4 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 24.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

