BburagoFerrari TOP FXX K Black 1:18
Kód produktu: W018369
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W018369 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
