Bburago 1:18 VOLKSWAGEN KAFER-BEETLE
Kód produktu: W021271
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:18. Kovový model ze série Bburago 1:18 VOLKSWAGEN KAFER-BEETLE Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:18.
Kovový model ze série Bburago 1:18 VOLKSWAGEN KAFER-BEETLE
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021271 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
