Bburago 1:50 Bobcat T40.180SLP Telehandler w/Man Platform
Kód produktu: W022491
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:50 Kovový model ze série Bburago 1:50 Bobcat T40.180SLP Telehandler w/Man Platform Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:50
Kovový model ze série Bburago 1:50 Bobcat T40.180SLP Telehandler w/Man Platform
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W022491 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
