Produkt byl přidán do oblíbených
Bburago 1:24 Racing - Porsche 963 (2024)
Kód produktu: W057072
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:24. Kovový model ze série Bburago 1:24 Racing - Porsche 963 (2024)
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:24.
Kovový model ze série Bburago 1:24 Racing - Porsche 963 (2024)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057072 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
