Bburago 1:24 Ferrari 488 Pista (red)
Kód produktu: W004302
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Karosérie je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů. otevírací dveře a kapota otočná kola vyrobeno z kovu velké množství detailů Velikost: cca 19 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Karosérie je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů. otevírací dveře a kapota otočná kola vyrobeno z kovu velké množství detailů Velikost: cca 19 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W004302 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
