Bburago 1:24 Porsche Taycan Turbo S 2019 Carrara White
Kód produktu: W018377
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W018377 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
