Nafukovací dětský čtvercový bazén 85x85x23cm Intex 57100NP
Dětský čtvercový bazének s měkkou nafukovací podlahou pro bezpečné a pohodlné hraní nejmenších. Bazének můžete použít jak na trávě, tak i ve sprchovém koutu. Vlastnosti: nafukovací dno bez obsahu ftalátů záplata pro rychlou opravu Materiál: kvalitní vinyl 0,25 mm Objem vody: 57 litrů Rozměr: 85x85x23 cm ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský čtvercový bazének s měkkou nafukovací podlahou pro bezpečné a pohodlné hraní nejmenších. Bazének můžete použít jak na trávě, tak i ve sprchovém koutu.
Vlastnosti:
- nafukovací dno
- bez obsahu ftalátů
- záplata pro rychlou opravu
Materiál: kvalitní vinyl 0,25 mm
Objem vody: 57 litrů
Rozměr: 85x85x23 cm
Doporučený věk: 1-3 roky
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
Barevné varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 157100 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
