Nafukovací bazén s kruhem a míčem, 122 x 25 cm Intex 59460NP
Barevný nafukovací bazén poslouží v horkých letních dnech k příjemnému ovlažení! Součástí balení je kruh a balón, takže o zábavu budou mít děti také postaráno. vyrobeno z kvalitního vinylu ventil je vybaven zpětnou pojistkou opravná sada součástí Obsah balení: míč - 51 cm kruh - 51 cm Rozměry: 122 x 25 cm >>>Návod ke stažení<<<
Podobné produkty
Popis produktu
Barevný nafukovací bazén poslouží v horkých letních dnech k příjemnému ovlažení! Součástí balení je kruh a balón, takže o zábavu budou mít děti také postaráno. vyrobeno z kvalitního vinylu ventil je vybaven zpětnou pojistkou opravná sada součástí Obsah balení: míč - 51 cm kruh - 51 cm Rozměry: 122 x 25 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159460 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
