Produkt byl přidán do oblíbených
Barvy na sklo 11+1 10ml
Kód produktu: W031759
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Barvy na sklo 11+1 10ml. Dostupné od listopadu 2023.
Podobné produkty
Popis produktu
Barvy na sklo 11+1 10ml.
Dostupné od listopadu 2023.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031759 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
