Bagr RC na dálkové ovládání 26 cm
Bagr RC na dálkové ovládání. Manuální otáčení základnou. Rozměry 26x9,2x13 cm. Frekvence 40MHz. Dosah 15 m. Tlačítka na ovladači - zvedání a pokládání nabíracího ramene. Světelné efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack do bagru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně bagru.
Podobné produkty
Popis produktu
Bagr RC na dálkové ovládání.
Manuální otáčení základnou.
Rozměry 26x9,2x13 cm.
Frekvence 40MHz.
Dosah 15 m.
Tlačítka na ovladači - zvedání a pokládání nabíracího ramene. Světelné efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack do bagru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně bagru.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039792 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 500mAh bateriový pack do bagru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
