Auto domíchávač RC na dálkové ovládání 24 cm
Auto domíchávač RC na dálkové ovládání. Rozměry 24x9x12,5 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto domíchávač RC na dálkové ovládání.
Rozměry 24x9x12,5 cm.
Frekvence 27MHz. Světelné efekty.
Bateriový pack 3.7V do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049867 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
