Nafukovací Baby bazén, 61 x 15cm, Intex 59409NP
Nafukovací bazén INTEX My First si vaše děti jednoduše zamilují. Netlačte se v létě na koupališti a připravte vašemu dítěti bazének doma. Menší rozměry bazénku umožňují pohodlné použití na balkóně, v místnosti i na zahradě. Velikost: 61cm Výška stěny bazénu: 15 cm Doporučený věk: 1-3 Nafukovací hračky a potřeby Intex ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací bazén INTEX My First si vaše děti jednoduše zamilují. Netlačte se v létě na koupališti a připravte vašemu dítěti bazének doma. Menší rozměry bazénku umožňují pohodlné použití na balkóně, v místnosti i na zahradě.
Velikost: 61cm
Výška stěny bazénu: 15 cm
Doporučený věk: 1-3
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159409 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
