Produkt byl přidán do oblíbených
Autobus s efekty 29 cm - český obal
Kód produktu: W013517
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W013517 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xLR44/AG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
