Autobus na setrvačník 32 cm
Kód produktu: W111412
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Zahraj si na řidiče autobusu a doprav všechny cestující bezpečně do práce, školy, na nákup či na výlet! Autobus jezdí na setrvačník. Velikost: 32 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Zahraj si na řidiče autobusu a doprav všechny cestující bezpečně do práce, školy, na nákup či na výlet! Autobus jezdí na setrvačník. Velikost: 32 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W111412 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 8.5 cm |
| Šířka výrobku: | 36.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
