Auto závodní s efekty 20 cm
Kód produktu: W049443
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto závodní na setrvačník se světelnými efekty. Rozměry 20x8,5x6 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace zatlačením na kapotu. Na setrvačník. 4xAG13/LR44 1,5V, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní na setrvačník se světelnými efekty.
Rozměry 20x8,5x6 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty.
Aktivace zatlačením na kapotu.
Na setrvačník. 4xAG13/LR44 1,5V, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049443 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 4xAG13/LR44 |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
