Auto - Autobus na setrvačník 35 cm
Kód produktu: 110870
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Rozšiř svou sbírku autíček o moderní autobus, který jezdí na setrvačník! Postarej se, aby všechny děti přišly včas do školy a rodiče do práce! Vybereš si červený nebo bílý? Velikost: 35 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Rozšiř svou sbírku autíček o moderní autobus, který jezdí na setrvačník! Postarej se, aby všechny děti přišly včas do školy a rodiče do práce!
Vybereš si červený nebo bílý?
Velikost: 35 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110870 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
