Auto Wild svítící RC na dálkové ovládání 26 cm
Auto Wild svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 26x11x6,5 cm. TRY ME tlačítko v obalu se světelnými efekty auta. Frekvence 27MHz. Světelné efekty povrchu auta. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 2xAG13 neměnitelné v TRY ME tlačítku obalu, nutné odpojit kabel z auta při vybalování.
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Auto Wild svítící RC na dálkové ovládání.
Rozměry 26x11x6,5 cm. TRY ME tlačítko v obalu se světelnými efekty auta.
Frekvence 27MHz. Světelné efekty povrchu auta. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 2xAG13 neměnitelné v TRY ME tlačítku obalu, nutné odpojit kabel z auta při vybalování.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050364 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

