Auto Torsion Car RC na dálkové ovládání 31 cm
Auto Torsion Car RC na dálkové ovládání. Rozměry 31x18,5x8 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V 1200 mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. Nabíjecí USB kabel a šroubovák součástí balení. Ovladač - tlačítko deformace, tlačítko světelné efekty, tlačítko zvukové efekty. Provoz 15-20 min, nabíjení 3 h, dosah 15-20 m.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Torsion Car RC na dálkové ovládání.
Rozměry 31x18,5x8 cm. Frekvence 2.4GHz.
Světelné efekty.
Bateriový pack 3.7V 1200 mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. Nabíjecí USB kabel a šroubovák součástí balení.
Ovladač - tlačítko deformace, tlačítko světelné efekty, tlačítko zvukové efekty. Provoz 15-20 min, nabíjení 3 h, dosah 15-20 m.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050403 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 1200 mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
