Auto terénní na setrvačník s efekty 15 cm
Kód produktu: W039789
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto terénní s efekty. Rozměry 15x9,5x8,8 cm. Na setrvačník. Při jízdě se pohupuje motor. Světelné a zvukové efekty zatlačením rezervního kola dolů. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto terénní s efekty.
Rozměry 15x9,5x8,8 cm.
Na setrvačník. Při jízdě se pohupuje motor. Světelné a zvukové efekty zatlačením rezervního kola dolů. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039789 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
