Produkt byl přidán do oblíbených
Auto kouřící teréňák RC na dálkové ovládání 24 cm - český obal
Auto terénní graffiti RC na dálkové ovládání. Rozměry 24x14,5x10,6 cm. Frekvence 40 MHz. Světelné a kouřové efekty. 4xAA baterie do auta a 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. Voda se plní na zásobníku v horní zadní části auta. Nádobka na vodu součástí. Tlačítko mezi páčkami na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto terénní graffiti RC na dálkové ovládání.
Rozměry 24x14,5x10,6 cm.
Frekvence 40 MHz.
Světelné a kouřové efekty. 4xAA baterie do auta a 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Voda se plní na zásobníku v horní zadní části auta. Nádobka na vodu součástí.
Tlačítko mezi páčkami na ovladači - stisk aktivace kouře - dvojí stisk vypnutí kouře.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029071 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | auto 4xAA, ovladač 2xAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
