Auto tahač na setrvačník 56 cm s auty set 4ks
Auto tahač na setrvačník s auty set 4ks. Velikost tahače 56x10,5x20 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Obsah balení - tahač 56 cm na setrvačník, 4x auto 16 cm volná kola. Tahač - zvuk zvuk pohybu plošiny, zvuk couvání, zvuk motoru - aktivace tlačítky na střeše. Baterie 3xAG13 (LR44) 1,5V, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto tahač na setrvačník s auty set 4ks.
Velikost tahače 56x10,5x20 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty.
Obsah balení - tahač 56 cm na setrvačník, 4x auto 16 cm volná kola.
Tahač - zvuk zvuk pohybu plošiny, zvuk couvání, zvuk motoru - aktivace tlačítky na střeše.
Baterie 3xAG13 (LR44) 1,5V, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049439 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13, součástí balení |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka výrobku: | 60.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
