Auto stavební kovové 6 cm
Kód produktu: W033095
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto stavební kovové. Rozměry 6,1x4,2x4,7 cm. Na zpětné natažení.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto stavební kovové.
Rozměry 6,1x4,2x4,7 cm. Na zpětné natažení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W033095 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.1 cm |
| Šířka výrobku: | 4.2 cm |
| Výška výrobku: | 4.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
