Auto závodní RC na dálkové ovládání 22,5 cm
Kód produktu: W032993
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto závodní RC na dálkové ovládání. Rozměry 22,5x11x6,5 cm. Světelné efekty. 3xAA+2xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní RC na dálkové ovládání.
Rozměry 22,5x11x6,5 cm.
Světelné efekty.
3xAA+2xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W032993 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta +2xAA do ovladače, nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 27.3 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
