Auto RC terénní na dálkové ovládání 17 cm
Kód produktu: W038441
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto RC na dálkové ovládání. Rozměry 17x9x7,5 cm. Frekvence 27 MHz. 3xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání.
Rozměry 17x9x7,5 cm.
Frekvence 27 MHz. 3xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038441 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.1 cm |
| Výška výrobku: | 12.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
