Auto policejní s efekty 15,5 cm - Míša Růžičková - mluví česky, český obal
Policejní auto na setrvačník s písničkami od Míši Růžičkové - Policejní, Sanitka, Popeláři. Skvělá hračka pro malé detektivy, kteří chtějí pomáhat a chránit Velikost 15,5 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty, tlačítky na střeše auta 3 písníčky Míši Růžičkové - Policejní, Sanitka, Popeláři. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Policejní auto na setrvačník s písničkami od Míši Růžičkové - Policejní, Sanitka, Popeláři.
Skvělá hračka pro malé detektivy, kteří chtějí pomáhat a chránit
Velikost 15,5 cm.
Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty, tlačítky na střeše auta
3 písníčky Míši Růžičkové - Policejní, Sanitka, Popeláři.
3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038757 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
