Auto policejní a hasičské s efekty 23 cm
Kód produktu: W028966
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auta policejní a hasičské s efekty. Velikost 23 cm. Volná kola. Světelné a zvukové efekty tlačítkem na střeše policejního auta a tlačítkem na levém boku hasičského auta. 2xAG13 baterie pro každé auto součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auta policejní a hasičské s efekty.
Velikost 23 cm.
- Volná kola.
- Světelné a zvukové efekty tlačítkem na střeše policejního auta a tlačítkem na levém boku hasičského auta.
- 2xAG13 baterie pro každé auto součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028966 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAG13 do každého auta (4xAG13 celkem), součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
