Produkt byl přidán do oblíbených
Auto policejní na setrvačník s efekty bílé 22,5 cm
Kód produktu: W047749
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto policejní, na setrvačník, s efekty, bílé. Rozměry 22,5x11,5x14 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Baterie 3xAG13, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní, na setrvačník, s efekty, bílé.
Rozměry 22,5x11,5x14 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty. Baterie 3xAG13, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047749 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
