Auto policejní na setrvačník s efekty 18 cm
Kód produktu: W039788
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto policejní s efekty. Rozměry 18x8,8x6 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty motoru stlačením přední kapoty. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní s efekty.
Rozměry 18x8,8x6 cm. Na setrvačník.
Světelné a zvukové efekty motoru stlačením přední kapoty. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039788 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
