Auto pěnové měkké 15,5 cm
Kód produktu: W029604
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto pěnové měkké. Délka 15,5 cm. Volná kola. Vhodné ke kousání.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto pěnové měkké.
Délka 15,5 cm. Volná kola.
Vhodné ke kousání.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029604 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
