Kousátko láhev 11 cm
Kód produktu: 101181
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Chladící kousátko ve tvaru láhve je dodáváno ve dvou barevných provedeních - modrá a růžová. Kousátko je vyrobeno z měkkého materiálu, je plněný nezávadným gelem. Skvělá stimulace bolavých dásní.
Podobné produkty
Popis produktu
Chladící kousátko ve tvaru láhve je dodáváno ve dvou barevných provedeních - modrá a růžová. Kousátko je vyrobeno z měkkého materiálu, je plněný nezávadným gelem. Skvělá stimulace bolavých dásní.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101181 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
