Auto Monster Rider svítící RC na dálkové ovládání 17,5 cm
Auto Monster Rider svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 17,5x9x7,6 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty povrchu auta. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Monster Rider svítící RC na dálkové ovládání.
Rozměry 17,5x9x7,6 cm.
Frekvence 27MHz.
Světelné efekty povrchu auta. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051176 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.1 cm |
| Výška výrobku: | 12.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
