Auto kovové tahač s auty na setrvačník set 42 cm
Auto kovové tahač s auty na setrvačník set. Délka 42 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace pohybem předních kol. Obsah balení - tahač s efekty na setrvačník 42 cm, 2x auto 9 cm volná kola. Páčka na uzamčení návěsu. Návěs je možné odpojit. Baterie 3xAG13, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto kovové tahač s auty na setrvačník set.
Délka 42 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty.
Aktivace pohybem předních kol.
Obsah balení - tahač s efekty na setrvačník 42 cm, 2x auto 9 cm volná kola.
Páčka na uzamčení návěsu.
Návěs je možné odpojit. Baterie 3xAG13, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049498 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3*AG13, součástí |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
