Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal
Kód produktu: W022525
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto hasičské se žebříkem a efekty. Velikost 28 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty - tlačítka na kabině. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto hasičské se žebříkem a efekty.
Velikost 28 cm.
- Na setrvačník.
- Světelné a zvukové efekty - tlačítka na kabině. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W022525 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
