Auto hasiči s efekty 18 cm
Kód produktu: W012411
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto hasiči s efekty. Rozměry auta 18x8x10 cm. S vysouvacím žebříkem. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítky na střeše. Volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto hasiči s efekty. Rozměry auta 18x8x10 cm. S vysouvacím žebříkem. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítky na střeše. Volná kola.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012411 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
