Auto Drift Return RC na dálkové ovládání 19 cm
Auto Drift Return RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x9x6 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Součástí 4 standardní a 4 driftovací kola, kužely. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Provozní doba až 20 min, nabíjení 80 min. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na ovladači.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Drift Return RC na dálkové ovládání.
Rozměry 19x9x6 cm.
Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač.
Součástí 4 standardní a 4 driftovací kola, kužely. Světelné efekty.
Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí.
Provozní doba až 20 min, nabíjení 80 min.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049919 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
