Auto 9 Champion svítící dýmící RC na dálkové ovládání 19 cm
Auto 9 Champion svítící dýmící RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x8x6 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty povrchu auta. Dýmící efekty. Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně obalu. Ovladač - přepínač ON/OFF, tlačítko - dýmící efekty, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto 9 Champion svítící dýmící RC na dálkové ovládání.
Rozměry 19x8x6 cm. Frekvence 2.4GHz.
Světelné efekty povrchu auta.
Dýmící efekty. Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně obalu. Ovladač - přepínač ON/OFF, tlačítko - dýmící efekty, tlačítko - zvukové efekty.
Nádržka na vodu v zadní části auta před křídlem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049864 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
