Žralok bílý RC do vody 35 cm - Český obal
Nebezpečí z hlubin se blíží! Pozor, cítíš tu síla žraloka? Tento RC žralok ti ale neublíží. Zažij s tvým novým vodním kamarádem spoustu legrace. Žralok plave jako opravdový, pohybuje se pouze ve vodě. Velikost 35 cm. Frekvence 2,4 GHz. 1 rotor na každé straně pod předními ploutvemi (celkem 2 rotory). USB nabíječka v balení. ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Nebezpečí z hlubin se blíží! Pozor, cítíš tu síla žraloka? Tento RC žralok ti ale neublíží. Zažij s tvým novým vodním kamarádem spoustu legrace.
Žralok plave jako opravdový, pohybuje se pouze ve vodě.
Velikost 35 cm.
- Frekvence 2,4 GHz.
- 1 rotor na každé straně pod předními ploutvemi (celkem 2 rotory).
- USB nabíječka v balení.
- Pohyb dopředu a zatáčení do stran.
Doporučený věk: 3+
VIDEO REKLAMA
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012528 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | žralok - 3.7V 500mAh Lithium(součástí), ovladač - 2xAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

