Závodní člun RC na dálkové ovládání 33 cm - český obal
Závodní člun RC na dálkové ovládání - český obal. Rozměry 33x9,5x8 cm. Frekvence 2.4 GHz. 3.7V 500mAh bateriový pack do člunu součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na ovladači.
Podobné produkty
Popis produktu
Závodní člun RC na dálkové ovládání - český obal.
Rozměry 33x9,5x8 cm.
Frekvence 2.4 GHz. 3.7V 500mAh bateriový pack do člunu součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí.
USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036823 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 500mAh bateriový pack do člunu (součástí), 2xAA baterie do ovladače (nejsou součástí) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
