Vyškrabovací notes 14x10cm /12 listů
Kreativně se vydovádějte na vyškrabovacím notesu, který má rozměry 10x14 cm. Na jednotlivých listech, můžete pomocí vyškrabovacího pera vytvářet různé pestrobarevné obrázky. Na výběr mezi třemi variantami vyškrabávacích notesů. 14 x 10 cm - 12 listů (aktuálně zobrazen) 13,5 x 20 cm - 12 listů (zde) 19 x 26 cm - 6 listů (zde) Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativně se vydovádějte na vyškrabovacím notesu, který má rozměry 10x14 cm. Na jednotlivých listech, můžete pomocí vyškrabovacího pera vytvářet různé pestrobarevné obrázky.
Na výběr mezi třemi variantami vyškrabávacích notesů.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 892008 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
