Vojenská stanice se 2 auty v batohu
Kód produktu: W037755
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vojenská stanice se 2 auty v batohu. Stanice obsahuje dráhu, výtah, jeřáb, heliport, 2 auta. Batoh obsahuje popruhy. Obrázkový návod na sestavení na zadní straně obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Vojenská stanice se 2 auty v batohu.
Stanice obsahuje dráhu, výtah, jeřáb, heliport, 2 auta.
Batoh obsahuje popruhy. Obrázkový návod na sestavení na zadní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037755 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 28.4 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
