Vodní omalovánky auta s perem 19x16 cm
Kód produktu: W027843
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní malování auta. Rozměry 18,5x15,5 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W027843 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
