Vláček na baterie 21cm
Vysokorychlostní vlak na baterie se skládá ze 2 vláčků. Je vyroben z odolného a dětem nezávadného plastu. Je vhodný pro všechny standartní dřevěné koleje. Díky svému realistickému vzhledu a jasným barvám je perfektní hračkou pro malé milovníky vlaků - také proto, že je velmi odolný proti pádu. Je vyroben z nezávadného plastu. Baterie 1,5 AA ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vysokorychlostní vlak na baterie se skládá ze 2 vláčků. Je vyroben z odolného a dětem nezávadného plastu. Je vhodný pro všechny standartní dřevěné koleje. Díky svému realistickému vzhledu a jasným barvám je perfektní hračkou pro malé milovníky vlaků - také proto, že je velmi odolný proti pádu.
Je vyroben z nezávadného plastu. Baterie 1,5 AA není součástí balení.
| Hloubka: | 4,5 cm |
| Materiál: | plast |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 9,7 cm |
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041887 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 1xAA není součástí |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
