Produkt byl přidán do oblíbených
Vědecká sada ponorka 3v1
Kód produktu: W038685
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vědecká sada ponorka 3v1. Rozměry ponorky 20x12,5x16,5 cm. Podvodní brýle, vodní pistole, síto.
Podobné produkty
Popis produktu
Vědecká sada ponorka 3v1.
Rozměry ponorky 20x12,5x16,5 cm. Podvodní brýle, vodní pistole, síto.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038685 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
