Vážka kouřící RC na dálkové ovládání 33 cm
Vážka kouřící RC na dálkové ovládání. Rozměry 33x32x7,5 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové a kouřové efekty. Tlačítka na ovladači - chůze dopředu, dozadu zatáčí, 3 módy kouřových efektů, 2 demo režimy, zvuk. 3.7V bateriový pack do vážky součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně vážky. Nádržka na vodu ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vážka kouřící RC na dálkové ovládání.
Rozměry 33x32x7,5 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové a kouřové efekty.
Tlačítka na ovladači - chůze dopředu, dozadu zatáčí, 3 módy kouřových efektů, 2 demo režimy, zvuk. 3.7V bateriový pack do vážky součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně vážky. Nádržka na vodu na spodní straně hlavy. USB kabel, nádobka na vodu součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039080 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack do vážky součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
