Vanička s doplňky 38 cm
Kód produktu: W049239
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W049239 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 44.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
