Vajíčko dekorační plastové mix 4x6 cm, 6 ks
Kód produktu: W044997
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vajíčko dekorační plastové bílé a modré o velikosti 4x6 cm. 6 ks v organza sáčku.
Podobné produkty
Popis produktu
Vajíčko dekorační plastové bílé a modré o velikosti 4x6 cm.
- 6 ks v organza sáčku.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W044997 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
